Jovan Jovanović Zmaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jovan Jovanović Zmaj

You are not connected. Please login or register

Koji ste film gledali vise od 5 puta?

3 posters

Go down  Порука [Страна 1 of 1]

1Koji ste film gledali vise od 5 puta? Empty Koji ste film gledali vise od 5 puta? Sat May 23, 2009 12:30 pm

Comy

Comy
BANNED

eo za pocetak, ja sam gledao 100 puta film Eurotrip. Film ne da je mocan nego...
Ako neko hoce da ga skine imate link u download-u

2Koji ste film gledali vise od 5 puta? Empty Re: Koji ste film gledali vise od 5 puta? Sat May 23, 2009 12:36 pm

Strax

Strax
Moderator
Moderator

Ja sam gledao Red Sneakers jedno 10 puta......gledao sam Titanik 5,6 puta i taj film je više smorio.......gledao sam Mystic River isto 5,6(ako neko hoće da skine,stavio sam u download-u)......gledao sam Mr.Bean on holiday isto 5,6 puta a film je odlično-fantastičan xD ...........itd.itd..........



Последњи изменио Strax дана Sat May 23, 2009 10:16 pm. измењено укупно 1 пута

Lazicy

Lazicy
Admin
Admin

sam u kuci, ono mr bean kad ide u ameriku...

https://os-zmaj.forumsc.net

4Koji ste film gledali vise od 5 puta? Empty Re: Koji ste film gledali vise od 5 puta? Sat May 23, 2009 10:05 pm

Comy

Comy
BANNED

strax, jel mozes da napravis novu temu Red snickers pa da mogu da skinem..

please, mrzi me sad da trazim

5Koji ste film gledali vise od 5 puta? Empty Re: Koji ste film gledali vise od 5 puta? Sat May 23, 2009 10:07 pm

Strax

Strax
Moderator
Moderator

Comy ::strax, jel mozes da napravis novu temu Red snickers pa da mogu da skinem..

please, mrzi me sad da trazim

A i ja sam tražio po netu i nisam ništa mogao da nađem.....to i nije nešto poznat film,al ako uspem da nađem,staviću........

6Koji ste film gledali vise od 5 puta? Empty Re: Koji ste film gledali vise od 5 puta? Sat May 23, 2009 10:09 pm

Comy

Comy
BANNED

ok hvala unapred. Ako ja nadjem stavicu pod temu Download

7Koji ste film gledali vise od 5 puta? Empty Re: Koji ste film gledali vise od 5 puta? Sat May 23, 2009 10:15 pm

Strax

Strax
Moderator
Moderator

Samo jedna ispravka-umesto "red sneakers" ja sam napiso "red snickers"...sad ću to ispraviti....
a svaki put kad napišem "red sneakers" izađe neki drugi film potpuno,a Comy kad budeš tražio taj film,traba da su na slici neki crnci..........................a zapravo se zove film "red sneakers"!!!

Sponsored content



Назад на врх  Порука [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму